Edycje

,, Wszystko, co dobre … szybko się kończy”

Tak, to stało się rzeczywistością. Jesienna edycja Wampiriady 2017r. dobiegła końca.

Na uroczystej gali, która odbyła się w piątek 24 listopada oficjalnie podsumowaliśmy i pożegnaliśmy kolejną już edycję Wampiriady. Osoby aktywnie działające w jednym z najbardziej znanych projektów NZS-u zostały docenione i otrzymały zasłużone podziękowania (nie zabrakło także miejsca na wspólną integrację 😉 ). Należy pamiętać, że wielu członków naszej studenckiej organizacji nie tylko pomogło w przygotowaniu Wampiriady, ale też dzielnie oddało krew, stając się dobrym przykładem do naśladowania dla rówieśników.

Podsumowanie Wampiriady
_DSC_0195

Wróćmy jednak do przypomnienia sobie przebiegu akcji. Zbiórkę krwi rozpoczęliśmy 21 października na Rynku Kościuszki, gdzie mimo niesprzyjającej pogody łącznie uzyskaliśmy 185 donacji. Nie mniej hojni byli studenci z białostockich uczelni. Dzięki naszym wspaniałym krwiodawcom, po 12 dniach trwania akcji możemy pochwalić się końcowym wynikiem 838 donacji. Jest to ponad 377 litrów krwi!

Zorganizowanie Wampiriady nie byłoby możliwe bez Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz naszych licznych partnerów i patronów medialnych. To dzięki nim osoby żyjące na Podlasiu dowiedziały się o możliwości oddania krwi, której każda kropla jest niezmiernie ważna. W trakcie trwania Wampiriady zaobserwowaliśmy także znaczny wzrost wyświetleń, polubień oraz innych aktywności na naszej stronie na Facebook’u.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim krwiodawcom i osobom, dzięki którym możliwe jest istnienie i rozwój naszego projektu. JESTEŚCIE WIELCY!

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Z zacięciem szykujemy następną edycję Wampiriady, na którą już serdecznie zapraszamy :)

Pamiętajcie, że oddawanie krwi jest czymś niesamowitym i uzależnia!